motoger

Turbodoładowanie - turbina Seat Ibiza I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Turbodoładowanie - turbina Seat Ibiza I FL
Turbodoładowanie - turbina Seat Ibiza I FL

Sprzedawcy części do Seat Ibiza:

czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
auto czesci zamienne
gielda czesci
giełda części słomczyn
auto części zamienne
auto części poznań
części uzywane samochodowe
giełda części
auto szrot samochodowy
moto2.pl
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto szrot
auto części słomczyn
giełda części poznań
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
części moto2
części używane opel
części używane amerykańskie
części szrot samochodowy
auto części

Cena Turbodoładowanie - turbina Seat Ibiza Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Seat Ibiza znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Turbodoładowanie - turbina. Wybierz części samochodowe z kategorii Silnik. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Turbodoładowanie - turbina do Seat Ibiza I FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Turbodoładowanie - turbina Seat Ibiza I FL 2.4 1991 van (minibus). Tanio Turbodoładowanie - turbina Seat Ibiza I FL 2.4 1991 van (minibus). Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.4 i wyprodukowano go w roku 1993. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie van (minibus) i jest to auto producenta Seat. Ten model Ibiza pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym turbodoładowanie - turbina i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Seat Ibiza wersja I FL. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Seat Ibiza. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Czytałem na forum, że Seat Ibiza w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Seat Ibiza bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Seat Ibiza. Ważne że jestem z niego zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po turbodoładowanie - turbina do Ibiza. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem turbodoładowanie - turbina. Kupione turbodoładowanie - turbina było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. motoger.pl znalazł dla mnie turbodoładowanie - turbina poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Seat Ibiza. No to pięknie, wspaniałe, szukamy turbodoładowanie - turbina. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na motoger Seat Ibiza. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  turbodoładowanie - turbina w Seat Ibiza. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić turbodoładowanie - turbina do Seat Ibiza. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić turbodoładowanie - turbina. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Było tam mega dużo turbodoładowanie - turbina. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Seat Ibiza na części.  


KONTAKT

tanio Turbodoładowanie - turbina Seat Ibiza I FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Turbodoładowanie - turbina Seat Ibiza I FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl